znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3

JBL OnBeat Xtreme jest najbardziej uniwersalnym, wszechstronnym i potężnym głośnikiem dokującym, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. Jest kompletnym systemem wysokiej klasy dla większości urządzeń iOS wraz z tabletem iPad, a sparować go można z praktycznie każdym komputerem lub smartfonem z Bluetooth aby uzyskać wysokiej jakości dźwięk bezprzewodowy z biblioteki nagrań, radia internetowego czy nawet rozmowy telefonicznej. Obrotowy konektor dokujący znakomicie dopasowuje się do iPada, iPodów i iPhone i pozwala na używanie ich w obu pozycjach: pionowej podczas normalnej pracy i poziomej do gier czy filmów. JBL OnBeat Xtreme wyposażony jest w głośniki wysokotonowe JBL Ridge i woofery JBL Atlas z komputerowo optymalizowanym brzmieniem przez procesor DSP, który kreuje dynamiczną przestrzeń 360 stopni. Pilot radiowy pozwala na sterowanie urządzeniem z każdego zakątka pokoju bez konieczności celowania w czujnik. Zasilacz pilnuje ładowania urządzeń iOS podczas gdy są zadokowane. Poprzez dostępny osobno przewód video JBL OnBeat Xtreme może nawet wysłać sygnał do telewizora, abyś mógł cieszyć się nim wraz z całą paczką. JBL OnBeat Xtreme może to wszystko i robi to ze znaną jakością, jakiej spodziewać się można po produktach JBL.

Duży, skierowany w dół subwoofer
Dopełnieniem każdej imprezy jest głęboki, pełny bas. Stacja dokująca JBL OnBeat Rumble posiada 4 1/2-calowy (114-milimetrowy), skierowany w dół subwoofer, który jest źródłem mocnych, intrygujących basów o małym stopniu zniekształcenia, porywających wszystkich do tańca przez całą noc.

Moc 50 W
Głośnik i stacja dokująca JBL OnBeat Rumble mogą rozkręcić w Twoim domu imprezę z prawdziwego zdarzenia. Dzięki jakości dźwięku wszyscy bezbłędnie odgadną, że używasz głośników JBL. Wszechstronny głośnik zapewnia wzmocnienie mocy 50 W – więcej niż potrzeba, aby się dobrze bawić.

Złącze Lightning do iPhone’a 5 i iPada mini
Ten potężny głośnik posiada nowe złącze Lightning i stację umożliwiającą dokowanie i ładowanie urządzeń takich jak nowy iPad, iPad mini, iPad (4. generacji), iPhone 5, iPod touch (5. generacji) i iPod nano (7. generacji) oraz zabawę z nimi. Dzięki głębokim, intrygującym basom JBL i najnowszej funkcjonalności Apple możesz cieszyć się dźwiękiem przesyłanym z błyskawiczną prędkością.

Bezprzewodowe strumieniowanie audio
Ciesz się wysokiej jakości muzyką przesyłaną bezprzewodowo w technologii AAC Bluetooth. Głośnik JBL OnBeat Rumble został zaprojektowany, by współpracować z praktycznie wszystkimi odtwarzaczami audio obsługującymi technologię Bluetooth.

Technologia HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream gwarantuje wspaniałe doznania związane z dźwiękiem przesyłanym bezprzewodowo przy użyciu technologii Bluetooth. Nasze produkty zawsze wykorzystują najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie połączeń bezprzewodowych, zapewniające najwyższą jakość dźwięku niezależnie od zastosowania lub używanego urządzenia.

Technologia Slipstream
Opatentowana technologia Slipstream wykorzystana w stacji dokującej JBL OnBeat Rumble zapewnia wspaniały dźwięk basów i niski współczynnik zniekształceń. Zarówno podczas korzystania ze stacji dokującej, jak i przesyłania strumieniowego dźwięk basów można naprawdę poczuć – bez niechcianych zakłóceń.

Darmowa aplikacja JBL MusicFlow
Starannie opracowana, prosta w obsłudze aplikacja JBL MusicFlow, przeznaczona do pobrania za darmo z serwisu Apple App Store, umożliwia przeglądanie utworów muzycznych w formacie Cover Flow, tworzenie i edycję list odtwarzania oraz dodawanie utworów do listy ulubionych. Ponadto aplikacja MusicFlow zapewnia możliwość dodawania trybów wzmocnienia, tak aby możliwe było dostosowanie stacji JBL OnBeat Rumble do dowolnego pomieszczenia lub otoczenia.

Współpraca z popularną aplikacją dla DJ-ów
Zainstaluj jakąkolwiek popularną aplikację dla DJ-ów, aby Twój iPad lub iPad mini stał się profesjonalną konsoletą. Mając JBL OnBeat Rumble, możesz puszczać swojej ekipie jeden kawałek przez głośniki, jednocześnie odsłuchując drugi przez wyjście słuchawkowe, by poczuć się jak prawdziwy DJ.

Dodatkowe wejście umożliwiające podłączenie kolejnego urządzenia źródłowego
Niezależnie od tego, czy dane urządzenie obsługuje technologię Bluetooth czy nie, głośnik JBL OnBeat Rumble pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości dzięki dodatkowemu łącznikowi (aux in). Umożliwia on podłączenie praktycznie każdego urządzenia audio, np. odtwarzacza MP3, smartfona, tabletu lub laptopa.

Szerokie pasmo przenoszenia
Bez względu na umiejscowienie w pomieszczeniu głośnik JBL OnBeat Rumble zapewnia pełne pasmo przenoszenia 50 Hz – 18 kHz. Usłyszysz każdy subtelny szczegół odtwarzanego utworu.

Cechy charakterystyczne
- możliwość ładowania dowolnego kompatybilnego urządzenia iOS umieszczonego w stacji dokującej nawet wówczas, kiedy system jest wyłączony.
- Złącze Lightning firmy Apple pozwala na umieszczenie w stacji dokującej dowolnego urządzenia iOS z 8-pinowym złączem Lightning.
- Legendarny dźwięk JBL pozwala cieszyć się mocą, czystością i dokładnością dźwięku JBL w każdym miejscu i czasie.

Zestaw zawiera
- 1 głośnik zestacją dokującą JBL OnBeat Rumble
- 1 zasilacz sieciowy
- 1 kabel zasilający (w zależności od regionu)
- karta gwarancyjna
- skrócona instrukcja obsługi.

Dane techniczne

moc wzmacniacza: 1 x 28 W, 2 x 11 W
pasmo przenoszenia 50 Hz – 18 kHz (-6 dB)
przetwornik wysokotonowy 2 x 64 mm stożek
przetwornik niskotonowy 1 x 114 mm stożek
wymiary: satelity (Wys x Szer x Głęb)453mm x 169mm x 223mm
pobór mocy 60 W (maks); < 1.0 W (standby);
kolor czarno-pomarańczowy
zasilanie 18V 3,3 A

Dodatkowe informacje:

instrukcja szybkiego uruchomienia (pdf 1.3 Mb) Pobierz plik pdf
karta produktu w języku angielskim (pdf 2.2 Mb) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jbl stacja dokująca bezprzewodowa stacja dokująca, stacja dokująca bluetooth, doker, iPhone 5, iPod 
OnBeat Rumble, On-Beat Rumble, On Beat Rumble
OnBeat-Rumble, On-Beat-Rumble, On Beat-Rumble

[ Stacja dokująca bezprzewodowa bluetooth iPhone iPod iPad Rumble ]