znajdz produkt
Komentarze i oceny [36]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEZESTAWY KOLUMNMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyZestawyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE             NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
[ JBL SYNCHROS S 400 BT białe ]
Powiększ zdjęcie nr 4

Nie można przycisnąć pauzy w rewolucji pro-audio. Stanowczo nie wtedy, gdy u steru stoją inżynierowie JBL. Prezentujemy nowe JBL S400BT. Nowość w linii JBL Synchros, wielokrotnie nagradzane S400BT dodają swobodę połączenia Bluetooth do jakości linii Synchros. Wykorzystując zaawansowaną technologię cyfrowego kodowania aptX, która przesyła strumień dźwięku wysokiej rozdzielczości ze sparowanego urządzenia do słuchawek Synchros, ST400BT są idealnie zestrojone wewnątrz, a maksymalizują przyjemność używania na zewnątrz. Dla przykładu czujnik dotykowy: wszystko, co musisz zrobić, to przesunąć palcem gdziekolwiek po obudowie lewej słuchawki aby regulować głośność, wybrać utwór czy obsługiwać rozmowę telefoniczną, ponieważ cała obudowa słuchawki pracuje jako czujnik dotykowy. Prawa obudowa słuchawki z kolei jest czujnikiem NFC, który paruje S400BT z Twoim urządzeniem NFC. Po prostu dotknij raz obudowy, a urządzenie zostanie podłączone. Z takim poziomem intuicyjności w zaawansowanej technologii odtwarzania wprost trudno nie zauważyć, jak JBL Synchros S400BT upraszcza jej używanie. Inni zaś zauważą, że wbudowany system oświetlenia LED podświetli ruchy Twoich palców na sensorze dotykowym, reagując na każdą komendę. Teraz możesz pokazać swoje wrażenia słuchowe z prędkością światła.

Postrzegane jako całość, JBL Synchros S400BT są słuchawkami przeznaczonymi do świętowania od-słuchów w klasie premium (świętowania samego słuchania, bo obsługa jest niewiarygodnie uproszczona). Są szanse, że słuchawek, jakie opisujemy, nie widziałeś nigdy dotąd, nawet z daleka !

Firmowy dźwięk JBL z technologią PureBass
Zaprojektowana naukowo akustyka muszli nausznych i wysokiej jakości przetworniki o średnicy 40 mm stanowią serce technologii PureBass firmy JBL, zapewniając nieskrępowaną moc i przejrzystość impulsów niskotonowych o charakterze, jakiego można oczekiwać od lidera w dziedzinie nagłośnień koncertów. Efekt brzmi sam za siebie: Firmowa czystość dźwięku JBL w całym paśmie częstotliwości i pełnym zakresie głośności pozwoli cieszyć się najgłębszymi niskimi tonami bez poświęcania nawet odrobiny jakości dźwięku.

Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie.
Słuchawki S400BT cechują się konstrukcją obrotową i składaną typu 3-D, dzięki czemu możesz je łatwo i wygodnie przechowywać i przenosić, gdziekolwiek się udasz.

Bezprzewodowa wolność Bluetooth 3.0 z innowacyjnym sensorem dotykowym oraz technologią NFC.
Technologia bezprzewodowa uwalnia Cię od plątaniny kabli a NFC na prawej muszli słuchawek upraszcza proces parowania Bluetooth. Innowacyjny sensor na lewej muszli zaś po-zwala na niespotykanie wygodną obsługę regulacji głośności, wyboru utworu czy rozmów telefonicznych. Unikalny system podświetlania LED.
Unikalny system LED podświetli i pokaże wszystkie regulacje, jakie przeprowadzisz na panelu dotykowym, pokazując kierunek, w jakim przesuwasz palce na panelu.

Dane techniczne słuchawek JBL SYNCHROS S 400 BT
- Rodzaj: słuchawki nauszneKup JBL Synchros-S400BT na www.jbl.waw.pl
- Najwyższej jakości przetworniki 40 mm
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
- Maksymalna SPL: 115 dB przy 30mW
- Nominalna moc wejściowa: 30 mW
- Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa przy 1kHz
- Częst. Bluetooth: 2,402 - 2,480 GHz
- Moc Bluetooth: maks. 4 dBm
- Modulacja Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
- Obsługa BT: 3.0, A2DP v1.2, AVRCP v1.4, HFP v1.6, HSP v1.2
- Typ baterii: Litowo polimerowa(3,7V, 610mAh)
- Czas pracy (muzyka): 15 godzin
- Czas rozmowy: 20 godzin

Dodatkowe informacje:
UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor słuchawek !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jbl

SynchrosS 400 bt, Synchros-S 400 bt, Synchros S 400 bt
SynchrosS400 bt, Synchros-S400 bt, Synchros S400 bt
SynchrosS-400 bt, Synchros-S-400 bt, Synchros S-400 bt

SynchrosS 400-bt, Synchros-S 400-bt, Synchros S 400-bt
SynchrosS400-bt, Synchros-S400-bt, Synchros S400-bt
SynchrosS-400-bt, Synchros-S-400-bt, Synchros S-400-bt

SynchrosS 400bt, Synchros-S 400bt, Synchros S 400bt
SynchrosS400bt, Synchros-S400bt, Synchros S400bt
SynchrosS-400bt, Synchros-S-400bt, Synchros S-400bt

słuchawki przenośne, słuchawki smartfon, słuchawki android, słuchawki bluetooth, słuchawki nauszne, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem, słuchawki do telefonów, słuchawki do telefonu, słuchawki zamknięte, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem, słuchawki multimedialne, słuchawki do smartfona

[ Słuchawki nagłowne JBL SYNCHROS S 400 BT czarne ]