znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5

JBL Pulse to przenośna kolumna o unikalnej konstrukcji zapewniająca dźwięk o jakości sygnowanej przez JBL w połączeniu z programowaną matrycą LED zintegrowaną z urządzeniem. Bezprzewodowa komunikacja w technologii Bluetoothź oferuje możliwość odtwarzania ulubionych utworów muzycznych z dowolnego urządzenia mobilnego z wyborem indywidualnych trybów oświetlenia LED.

Kolumna JBL Pulse oferuje mocne a zarazem czyste stereofoniczne brzmienie z przenośnych odtwarzaczy audio dźwięku dzięki czemu praktycznie w każdej chwili i w każdym miejscu można zrobić imprezę. Nigdy wcześniej organizacja przenośnych imprez z dźwiękiem i światłem nie była tak prosta jak przy użyciu JBL PULSE
Opis ze strony www.jbl.waw.pl
Niezrównany dźwięk JBL dzięki zastosowaniu dwóch wysokowydajnych przetworników oraz portu basowego
Marka JBL posiada reputację związaną z oferowaniem urządzeń o dźwięku wysokiej jakości z naturalnym, czystym i szczegółowym brzmieniem. Dwa głośniki o średnicy 40 mm oraz indywidualnie strojony port basowy zapewniają wypełniający pomieszczenie dźwięk o wysokiej rozdzielczości jakiego należy oczekiwać od JBL.

Zintegrowany audiowizualny program sterowania zintegrowaną matryca LED w takt muzyki wszędzie gdzie jesteś.
Wspaniale jest móc zabrać ze sobą muzykę w każde miejsce ale jeszcze lepiej jest móc odtwarzać ją bezprzewodowo z wizualnym efektem na zintegrowanej matrycy LED. To innowacja konstrukcyjna zapewniająca odbiór muzyki zarówno za pomocą słuchu jak i wzroku i oferująca nowe sposoby cieszenia się ulubionymi utworami.

Bezprzewodowy streaming stereo za pośrednictwem technologii Bluetoothź w trybie NFC zapewnia współpracę z każdym mobilnym urządzeniem wyposażonym w Bluetoothź
Możliwość natychmiastowego odtworzenia muzyki z dowolnego źródła oferuje więcej czasu na zabawę oraz zwalnia z konieczności planowania bądź konfiguracji kabli i urządzeń.

Zaprogramowane oraz edytowane przez użytkownika tryby pracy matrycy LED zapewniają sterowanie jasnością, barwą oraz częstością zmian światła.
Różnorodność jest przyprawą życia. Dzięki niej możesz kontrolować to co stanie się później. Pięć zaprogramowanych trybów oświetlenia oraz dodatkowe opcje pozwalające na regulację jasności oraz barwy przez użytkownika zapewniają indywidualne dostosowanie światła do muzyki z możliwością zmiany za pomocą jednego przycisku.
Kup JBL PULSE na www.jbl.waw.pl
Akumulator litowo-jonowy zapewnia wiele godzin bezprzewodowej zabawy
Konieczność podłączenia urządzenia do gniazda zasilającego odbiera mu status bezprzewodowego. JBL Pulse możesz zabrać w dowolne miejsce mając do dyspozycji 10 godzin nieprzerwanej pracy w trybie muzyki lub 5 godzin w trybie muzyki i światła. To o jedno zmartwienie mniej podczas planowania mobilnej imprezy.

Prosta konfiguracja, łatwe podłączenie oraz całkowita kontrola nad urządzeniem za pośrednictwem aplikacji JBL
JBL PULSE zapewnia możliwość łatwego sparowania dwóch urządzeń przez osoby nie będące ekspertami w dziedzinie elektroniki. Technologia Bluetoothź znakomicie ułatwia zadanie zapewniając możliwość natychmiastowego połączenia przenośnego telefonu lub tabletu w celu odtwarzania muzyki. Załączona instrukcja szybkiego uruchomienia ułatwia zadanie.

JBL PULSE dostępny jest w kolorze czarnym

Dane techniczne

Rodzaj:bezprzewodowy głośnik przenośny Bluetooth 2,4 GHz
Pasmo przenoszenia 105Hz - 20kHz Kup JBL PULSE na www.jbl.waw.pl
Stosunek sygnał / szum: 80 dB / 7W
Moc: 2 x 6 W
Akumulator: Litowo-jonowa 3,7 V / 4000 mAh
Czas praca baterii: 10 godzin (muzyka), 5 godzin (muzyka + światło)
Wymiary (Wys x Szer x Głęb): 79 mm x 182 mm
Waga: 0,51 kg
Oświetlenie:64 diod LED / 5 programów
Dostępne kolory: czarny
Zestaw zawiera: kolumnę bezprzewodową JBL Pulse, adapter USB, przewód USB, instrukcję obsługi

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf 1.0 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf 0.4 Mb) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru ibl, dżejbiel, dżibiel, jbl bezprzewodowy głośnik przenośny głośnik bezprzewodowy, bezprzewodowy kolumna przenośna kolumna bezprzewodowy, bezprzewodowy głośnik kieszonkowy głośnik bezprzewodowy, kolumna bluetooth, głośnik bluetooth
pulse

[ Przenośna kolumna głośnikowa bezprzewodowa bluetooth JBL PULSE ]