znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
[ JBL FLIP biały ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ JBL FLIP czerwony ]
Powiększ zdjęcie nr 5
[ JBL FLIP niebieski ]
Powiększ zdjęcie nr 6
[ JBL FLIP zielony ]
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8

Oto przenośny, bezprzewodowy zestaw głośników stereo JBL Flip. Można go używać wszędzie, jest kompaktowy i nadający się do przenoszenia. Jednak jego niewielki rozmiar może wprowadzać w błąd. Dzięki dwóm 1 5/8-calowym (40-milimetrowym) przetwornikom, wbudowanemu portowi basowemu zapewniającemu niezrównane brzmienie niskich tonów oraz układowi cyfrowego wzmacniania sygnałów (DSP) sprawiającemu, że dźwięk wprost zalewa pomieszczenie, głośnik ten zapewnia pełny dźwięk JBLź i nadzwyczajne brzmienie basów. Poza połączeniem wspaniałej wydajności z możliwością przenoszenia, zapewnia on również obsługę technologii Bluetoothź, dzięki czemu możliwe jest bezprzewodowe podłączenie do niego dowolnego urządzenia, które również obsługuje technologię Bluetooth – oznacza to, że jest on głośnikiem bezprzewodowym idealnie nadającym się do współpracy ze smartfonami i tabletami. Ponadto wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia 5 godzin odtwarzania muzyki, a kontrolka LED informuje o konieczności naładowania oraz o pracy w trybie odtwarzania lub parowania z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Głośnik ten, wyposażony w mikrofon i przycisk odbierania połączeń, pozwala również na odbieranie połączeń telefonicznych. Wydajność, której nie mogą zapewnić inne produkty w podobnych cenach sprawia, że JBL Flip jest najlepszym bezprzewodowym przenośnym głośnikiem stereo niezależnie od warunków otoczenia.

Obsługa technologii Bluetooth Przenośny głośnik JBL Flip odtwarza muzykę w systemie stereo przesyłaną bezprzewodowo z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Dzięki temu dźwięk JBL jest dostępny podczas słuchania muzyki za pomocą różnorodnych urządzeń przenośnych, w tym tabletów.

Wbudowany port basowy Niektóre przenośne głośniki nie radzą sobie z zapewnianiem odpowiedniego brzmienia basów, jednak nie przenośne głośniki JBL. JBL Flip jest wyposażony we wbudowany port basowy, który zapewnia brzmienie basów, które jest o wiele lepsze niż w przypadku podobnych produktów innych firm.

Układ cyfrowego wzmacniania sygnałów Głośniki JBL, nawet te małe, zawsze zapewniają wspaniałą jakość dźwięku. JBL Flip wykorzystuje układ cyfrowego wzmacniania sygnałów w celu zapewnienia dźwięku, który wypełnia całe pomieszczenie oraz wspaniałego brzmienia basów, a to wszystko przy zachowaniu kompaktowej budowy.

Wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń Głośnik JBL Flip służy nie tylko do odtwarzania muzyki. Jest on wyposażony we wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń, dzięki czemu możliwe jest odbieranie połączeń za pomocą głośnika.

Akumulator litowo-jonowy zapewniający 5 godzin działania Głośnik stereo JBL Flip posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia nawet pięć godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Można go łatwo doładować za pomocą adaptera, co pozwala uniknąć problemów i zaoszczędzić pieniądze.

Uniwersalna i przenośna konstrukcja Głośnik stereo JBL Flip można ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie, co pozwala na umieszczenie go w wielu różnych miejscach. Ponadto bez problemu mieści się w plecaku, dzięki czemu można go zabrać ze sobą.

Kontrolka LED Dobrze widoczna kontrolka LED informuje o konieczności doładowania wbudowanego akumulatora oraz o pracy głośnika JBL Flip w trybie odtwarzania lub parowania z wykorzystaniem technologii Bluetooth.

JBL FLIP dostępny jest w kolorze różowym lub zielonym

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf 0.5 Mb) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor głośnika !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jbl bezprzewodowy głośnik przenośny głośnik bezprzewodowy, bezprzewodowy kolumna przenośna kolumna bezprzewodowy, bezprzewodowy głośnik kieszonkowy głośnik bezprzewodowy, kolumna bluetooth, głośnik bluetooth
flip

[ Przenośna kolumna głośnikowa bezprzewodowa bluetooth FLIP czarny ]