znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Nowa seria głośników JBL Loft to najsmuklejsze tradycyjne głośniki drewniane dostępne na rynku, oferujące bezkompromisowe brzmienie

Kompaktowa linia klasycznych głośników składa się z jednego modelu kolumny podłogowej, dwóch modeli monitorów, głośnika centralnego i subwoofera aktywnego, zaprojektowanych tak, by dopasowały się do każdego wystroju wnętrza i każdego stylu życia.

Mniejszy i delikatniejszy wygląd z zachowaniem maksymalnych mocy i parametrów akustycznych prezentują kolumny JBL serii LOFT 40. Te doskonale dopracowane urządzenia dysponują nieocenionymi mocami odtwarzania dźwięków. Zapewnia to nie tylko osiągnięta skuteczność, na poziomie 90 dB, ale również zastosowana technologia PolyBass.

2-drożne głośniki dysponują dwoma przetwornikami audio, zapewniającymi optymalne wrażenia słuchacza. Zarówno jeden, jak i drugi zachowane zostają w takich samych standardach jakościowych, czyli 133 mm, 5,25”. Moc 125 W kolumn pozwala odczuć silne wrażenia akustyczne odtwarzanych utworów.

Produkt składa się z dwóch identycznych kolumn nagłaśniających. Mogą być one umieszczone w dowolnych przestrzeniach pokoju. Najpełniejszy efekt uzyskamy jednak w momencie ulokowania ich w dwóch, przeciwległych kątach pomieszczenia.

Zwiększenie impedancji nominalnej do 8 Ohm z wykorzystaniem pasma przenoszenia w obszarze 55 Hz - 20 kHz pozwala być pewnym zachowania odpowiednich parametrów jakościowych sprzętu w stosunku do posiadanego amplitunera lub wzmacniacza.

Klasyczny kształt prostokątny urządzenia o wymiarach - 252 x 156 x 191 mm oraz wadze 5,5 kg powoduje, że można je swobodnie umieszczać na półkach, czy regałach w mieszkaniu.

Dane techniczne

typ głośnika 2-drożny
pasmo przenoszenia 55 Hz - 20 kHz
skuteczność (2.83V/1m) 90 dB
impedancja nominalna 8 Ohm
obudowa typu bass-reflex
dedykowany wzmacniacz o mocy od 10 do 125W
głośniki niskotonowe 130mm PolyPlas cone
głośnik wysokotonowy 25mm
terminale głośnikowe przystosowane do wtyków typu "banan"
wymiary (wys. x szer. x gł.) 252mm x 156mm x 191mm
waga 2,4 kg
dostępne kolory czarny


Dodatkowe informacje:

karta katalogowa (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jbl loft 40, loft40, loft-40

[ Kolumna głośnikowa podstawkowa JBL LOFT 40 ]