znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zapytaj o dostepnosc produktu

Nowa seria głośników JBL Loft to najsmuklejsze tradycyjne głośniki drewniane dostępne na rynku, oferujące bezkompromisowe brzmienie

Kompaktowa linia klasycznych głośników składa się z jednego modelu kolumny podłogowej, dwóch modeli monitorów, głośnika centralnego i subwoofera aktywnego, zaprojektowanych tak, by dopasowały się do każdego wystroju wnętrza i każdego stylu życia.

Czarny, elegancki i masywnie skonstruowany subwoofer JBL serii LOFT SP 150/230 sprawi, że ziemia zadrży na dźwięk prezentowanej muzyki. Jest to bowiem urządzenie, które idealnie sprawdzi się w zakresie implementowania najniższych tonów i efektów muzycznych w kinie domowym i stereo. Wydobywające się z niego fale dźwiękowe poruszą wszystkich nowym wydźwiękiem znanych produkcji kinowych, instrumentalnych, czy głosowych.

Urządzenie to posiada jeden przetwornik – 250 mm, aczkolwiek w zupełności zabezpieczy on potrzeby wszystkich użytkowników. Niebywałe możliwości uwydatnia szczególnie zainstalowany głośnik o mocy 150 W i szczytowej mocy 300 W. Nie można zatem pozostać obojętnym obok takiego ideału elektroniki audio, jak JBL serii LOFT SP 150/230.

Z uwagi na swoje gabaryty oraz masywną konstrukcję będzie to urządzenie idealnie pasujące pod stolik telewizyjny, czy niewielki regał. Posiadając wymiary 380 x 320 x 360 mm pozwoli się dowolnie ustawiać obok większości standardowych mebli pokojowych.

Zapewnienie takiej jakości akustycznej musi jednak trochę ważyć. W tym przypadku ciężar wynosi jedyne 18 kg.

Zastosowanie subwoofera w uzyskaniu perfekcyjnych możliwości i jakości dźwiękowych jest działaniem podstawowym. Nie ma jednak po co szukać alternatywnych rozwiązań audio, skoro stoimy w obliczu najlepszej, możliwej oferty w kategorii cena/jakość.

Dane techniczne

typ głośnika subwoofer aktywny
pasmo przenoszenia 35 Hz - 180 Hz
moc wzmacniacza 300 W (max), 150 W (RMS)
obudowa typu bass-reflex
regulacja mocy wzmacniacza TAK
przetwornik niskotonowy głośnik 250mm
wymiary (wys. x szer. x gł.) 380 x 320 x 360 mm
waga 8 kg
dostępne kolory czarny


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jbl sp 150, sp150, sp-150, subwoofer głośnik niskotonowy głośnik

[ Kolumna głośnikowa niskotonowa JBL SP 150 ]