znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Każdy z trzech systemów JBL Cinema Sound Powered oferuje szereg zaawansowanych funkcji zapewniających wspaniały obraz i wielokanałowy dźwięk, w tym interfejs HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface) z wbudowanym układem przetwarzania na tryby 720p i 1080i, obsługę dysków video wykorzystujących kodeki DivX®, porty USB umożliwiające komunikację z komputerem, przenośnym urządzeniem magazynującym USB lub innymi zgodnymi urządzeniami, a także wiele innych usprawnień.

Systemy serii JBL Cinema Sound Powered pięknie wpasowują się w każde wnętrze, niezależnie od jego wystroju, doskonale uzupełniając współczesne ultracienkie telewizory projekcyjne i płaskie wyświetlacze. Niewielkie jednostki źródłowe charakteryzuje eleganckie czarno-srebrne wykończenie oraz ograniczona do minimum ilość widocznych przycisków i innych elementów sterujących, które tworzą czysty, technologiczny wygląd. W skład systemu CSP1550 wchodzą wąskie wolnostojące kolumny i głośnik centralny. Wszystkie elementy mają atrakcyjne, srebrne obudowy z metaliczną obwódką oraz kontrastujące czarne, wykończone na wysoki połysk panele przednie ze zdejmowanymi czarnymi maskownicami.

Jednostki źródłowe systemów serii JBL Cinema Sound Powered zapewniają pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami systemu, łącząc w sobie amplituner 5.1 oraz odtwarzacz DVD audio/video z funkcją skanowania progresywnego. Każda jednostka źródłowa jest wyposażona w wyjście HDMI i wbudowany układ przetwarzania, który umożliwia konwertowanie video do trybów 720p lub 1080i, zapewniając wspaniałą jakość obrazu. Jednostki źródłowe wykorzystują również zaawansowane technologie video, na przykład zintegrowany procesor sygnału cyfrowego, który konwertuje sygnał piksel po pikselu, dostarczając obraz o wyjątkowej czystości i wierności odwzorowania kolorów.

System CSP1550 ma sekcję wzmacniacza cyfrowego 5 x 65 W. Parametry wzmacniacza to impedancja równa 6 Ohm, zakres częstotliwości 20 Hz – 20 kHz i THD < 0.5% dla każdego kanału — rezultatem jest wyraźny, bogaty w subtelności dźwięk. Jednostka źródłowa jest zgodna z popularnymi formatami dźwięku przestrzennego i może odtwarzać wiele typów dysków, w tym dyski DVD-Video, DVD-Audio, DivX, Windows Media® Audio (WMA) oraz dyski MP3, DVD-R/RW, DVD+R/RW i CD-R/RW i inne.

Oprócz obsługi wielu typów i formatów dysków, jednostka źródłowa ma dwa porty USB, które pozwalają podłączać przenośne urządzenia magazynujące USB, aparaty cyfrowe z interfejsem USB i inne zgodne urządzenia. Te opcje łączności pozwalają odtwarzać bezpośrednio w jednostce źródłowej pliki MP3, WMA, MPEG, JPEG i AVI, zawierające muzykę, klipy video i obrazy.

Jednostkę źródłową wyposażono w wyjątkowo intuicyjny ekranowy interfejs nawigacyjny wysokiej rozdzielczości, który prowadzi użytkownika przez proces konfigurowania systemu, a także ułatwia korzystanie z niego, zapewniając łatwy dostęp do ulubionych pozycji na płytach DVD i ich rozdziałów, ścieżek CD oraz plików i folderów. Każdy z systemów serii JBL Cinema Sound Powered udostępnia także wiele dodatkowych funkcji ułatwiających obsługę, na przykład wysokiej jakości tuner FM z funkcją RDS, wbudowany testowy ekran video i gniazdo słuchawkowe typu jack. Systemy są dostarczane z obsługującym wszystkie funkcje pilotem systemowym.

Zestaw głośnikowy CSP1550 składa się z czterech wolnostojących kolumn głośnikowych, głośnika centralnego oraz 250-milimetrowego, 150-watowego aktywnego subwoofera i wszystkich niezbędnych przewodów. Wąskie obudowy oraz zintegrowane okrągłe podstawy o niewielkiej średnicy sprawiają, że kolumny głośnikowe działające w systemie rozrywki domowej można łatwo rozmieszczać. Głośnik centralny ma małą głębokość, dzięki czemu idealnie nadaje się do instalowania nad lub pod płaskimi wyświetlaczami video bądź nad ultracienkimi telewizorami projekcyjnymi.

Zarówno kolumny, jak i głośnik centralny wyposażono w 19-milimetrowy tweeter z kopułką wykonaną z laminatu tytanowego, który przekazuje częstotliwości w zakresie do 30 kHz. Tweeter współpracuje z niepowtarzalnym falowodem Elliptical Oblate Spheroidal™ (EOS™) firmy JBL, zapewniając otwartą i rozszerzoną reprodukcję wysokich częstotliwości w całym obszarze odbioru. Użyte w kolumnach i głośniku centralnym podwójne woofery o średnicy 130 mm mają membranę wykonaną z opracowanego w firmie JBL tworzywa PolyPlas™ (pokrywanych polimerem włókien celulozowych). Wyższa sztywność i tłumienie, charakteryzujące tworzywo PolyPlas, zapewniają bardziej płynne i szczegółowe tony średnie oraz naturalną reprodukcję brzmienia wokali i instrumentów. Aktywny subwoofer jest niewielki, co ułatwia dołączenie go do dowolnego systemu, w dowolnym pomieszczeniu, ale dysponuje dużą mocą.

Dane techniczne
* moc: 5 x 65 W
* format odtwarzanych płyt: DVD Video / DVD Audio / DVD-R/RW / DivX / DVD+R/RW / CD / (S)VCD / MP 3 / CD-RW / MP3 / JPEG / WMA
* tryby surround: DTS 5.1, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, Dolby Virtual Speaker
* wyjścia video: HDMI, Component, SCART, Composite video, S-Video
* tuner: FM RDS, pamięć 30 stacji
* wymiary (wys. x szer. x gł.): 68 x 440 x 380 mm
* waga: 8,5 kg

Zestaw zawiera
* procesor / odtwarzacz DVD / tuner RDS
* 4 kolumny głośnikowe surround
* kolumnę głośnikową centralną
* subwoofer aktywny

Dostępne kolory
* czarny

* gwarancja JBL 12 miesięcy
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24