znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2

Słuchawki bezprzewodowe JBL C45BT Black
Ciesz się ulubioną muzyką, gdzie tylko chcesz ze słuchawkami bezprzewodowymi JBL C45BT. Pełna swoboda, którą deje łączność Bluetooth oraz akumulator zapewniający do 16 godzin pracy sprawią, że słuchanie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Ponadto czas ładowania wynosi jedynie 2 godziny, dzięki czemu słuchawki C45BT są za każdym razem szybko gotowe do pracy. Co więcej, możesz z nimi sparować dwa urządzenia mobilne w tym samym czasie. Pozwoli Ci to wygodnie przełączać się między odsłuchem ulubionych playlist z odtwarzacza MP3 a odbieraniem rozmów przychodzących na Twojego smartfona.

Dynamiczne brzmienie JBL Signature Sound
Słuchawki bezprzewodowe JBL C45BT będą idealnym kompanem w codziennym użytkownik. (Ze słuchawek C45BT możesz także korzystać przewodowo za pomocą dołączonego do zestawu kabla.) Nie tylko dzięki temu, że zapewniają dużą swobodę, ale także za sprawą dynamicznego, basowego brzmienia, które w każdy momencie dnia zapewni Ci świetną zabawę i motywacje do działania. JBL Signature Sound wypływający z 40-mm przetworników sprawdzi się w różnych gatunkach muzycznych, zapewniając mocny bas i precyzyjne odwzorowanie środkowego pasma.

Słuchawki JBL C45BT - idealne do smartfona
Postaw na wygodę i prowadź rozmowy telefoniczne, nie ściągając słuchawek JBL C45BT z głowy, a to dzięki wbudowanemu w nie mikrofonowi. Przycisk kontrolny znajdujący się na obudowie urządzenia pozwala na błyskawiczne odebranie połączenia. Teraz nie musisz już pośpiesznie szukać smartfona w torebce czy plecaku. Mikrofon w C45BT został wykonany z najlepszych komponentów, co zapewnia krystalicznie czyste rozmowy bez niepotrzebnych szumów. Takie rozwiązanie pozwoli Ci prowadzić rozmowę i mieć wolne ręce.

Idealny towarzysz w każdym miejscu
Bezprzewodowe słuchawki JBL C45BT zostały stworzone z bardzo trwałych materiałów dających wysoki komfort użytkowania oraz lepszą reprodukcję dźwięku. Zamknięta konstrukcja izoluje niechciane zakłócenia i hałasy z otoczenia. Natomiast gwarancją wygody podczas długotrwałego użytkowania jest ergonomiczny pałąk oraz idealnie dopasowujące się poduszki. Ponadto składane muszle sprawiają, że słuchawki zajmują mniej miejsca, a ich transport jest bezpieczny. Wszystko to sprawia, że słuchawki JBL C45BT są idealnym towarzyszem w każdym miejscu w czasie drogi do pracy, odpoczynku w domu, czy podczas podróży.

Specyfikacja: Konstrukcja słuchawek: Nauszne zamknięte
Średnica membrany: 40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek: 32 Om
Czułość słuchawek: 96 dB
Wbudowany mikrofon: Tak
Łączność: Bezprzewodowa i przewodowa
Długość kabla: 1,33 m
Kolor: Czarny
Dodatkowe informacje: Nieplączący się kabel, Składana konstrukcja, Pilot z mikrofonem na kablu
Czas pracy: do 16 h
Czas ładowania: 2 h
Odbieranie połączeń
Funkcja ANC
Bluetooth 4.0
Kompatybilność z Siri i Google Now
Waga: 186 g

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru C 45, c-45, c45,