znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Zamów produkt przez formularz www

Stworzone do ruchu. Dopasowane do Ciebie
Każdy trening będzie prostszy z tymi bezprzewodowymi słuchawkami, które nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale także świetnie pasują do Twojego stylu. JBL Reflect Contour 2 charakteryzują się lekką i odporną na pot aluminiową konstrukcją oraz haczykowatym kształtem, który sprawia, że słuchawki szybko są gotowe do użytku. Wybierz spośród trzech rozmiarów nakładek Freebit™ i miej pełną kontrolę nad muzyką i połączeniami dzięki pilotowi z trzema przyciskami i mikrofonem. Odblaskowy kabel sprawia, że lepiej Cię widać podczas nocnych treningów. A dzięki baterii, która pozwala Ci słuchać legendarnego brzmienia JBL nawet przez 10 godzin, możesz pozostawać w ruchu bez obaw – nie ominie Cię nawet jedna nuta. Możesz wygodnie zarządzać połączeniami i uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem przycisku.

Legendarne brzmienie JBL
Sławne na całym świecie brzmienie JBL było udoskonalane przez ponad 70 lat, by stać się najbardziej epicką ścieżką dźwiękową do Twojego aktywnego życia.

Bateria wystarczająca na 10 godzin z funkcją szybkiego ładowania
Bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku Bluetooth® działa przez 10 godzin, by muzyka mogła grać od Twojego porannego treningu przez cały dzień pracy. Szybko doładuj baterię – 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu.

Słuchawki dobrze dopasowują się do ucha
Technologia Dual Lock – połączenie nakładek FreebitTM i haczykowatego kształtu słuchawki zapewnia stabilność i komfort Twoim uszom, nawet podczas najbardziej intensywnych treningów.

Dane techniczne: Pasmo przenoszenia 10Hz–22 kHz
Impedancja 14 omów
Złącza Kabel micro USB do szybkiego ładowania
Obsługiwane profile BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodek SBC
Masa 18 g

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru