znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Nie uwierają. Nigdy nie wypadają!
Słuchawki JBL Endurance JUMP pomogą Ci zwiększyć wydajność treningów. Gwarantujemy, że nie będą uwierać ani nie wypadną.

Pozwolą Ci włączyć energię – natychmiastowo. Wsuń końcówki PowerHook™, a słuchawki włączą się automatycznie. Poruszaj się bez skrępowania dzięki bezprzewodowej opasce i końcówkom dousznym TwistLock™.

Kolejne solidne atuty to wodoodporność na poziomie IPX7 i akumulator wystarczający na 8 godzin pracy. A jeśli to za mało, wystarczy kilka minut ładowania, by zapewnić możliwość dalszego słuchania muzyki.

Bezprzewodowość, jakość, komfort - JBL!
Bezprzewodowa łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie wysokiej jakości muzyki przez pełne 8 godzin bez obaw o przewody przeszkadzające w treningu. W 10 minut naładujesz słuchawki na godzinne działanie.

Technologia Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych przez zestaw głośnomówiący bez odrywania się od treningu.

Dotykowe sterowania pozwala w prosty sposób i bez przerywania ćwiczeń zarządzać muzyką i połączeniami, kontrolować głośność wznawiać i wstrzymywać odtwarzanie oraz zmieniać utwory jednym dotknięciem.

Ergonomiczne i wysokiej jakości
Dzięki technologii TwistLock™ i FlexSoft™ słuchawki są lekkie i ergonomiczne, zapewniając komfort i stabilność w trakcie dowolnego ćwiczenia.

Technologia PowerHook zapewnia bezpiecznie dopasowanie kształtu haczyka słuchawek, który automatycznie włącza/wyłącza zasilanie podczas zakładania lub zdejmowania.

Technologia MagHook pozwala na łączenie się ze sobą słuchawek, podczas gdy z nich nie korzystamy.

Specyfikacja techniczna:
Producent: JBL
Model: Endurance JUMP
Przetowornik: 10mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
Impedancja: 16 Ohm
Profile Bluetooth: HFP v1.6, A2DP v1.3, AVRCP v1.5
Typ baterii Polimer litowo-jonowy (3,7 V, 120 mAh)
Czas ładowania: ok 2h
Czas odtwarzania muzyki: ok 8h
Wbudowany mikrofon
Kolor: czarno-szary

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru