znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2

JBL UA Sport WIreless Flash to bezprzewodowa wolność, aby móc pobiec jeszcze dalej. Słuchawki wyposażono w douszne wkładki Sport Flex Fit, które stworzono specjalnie na potrzeby wszystkich treningów kondycyjnych. Natomiast brzmienie JBL Charged Sound zostało odważnie zoptymalizowane i dostrojone, by zapewnić motywację w czasie treningów. To wspaniały dźwięk z bogatymi basami, które uprzyjemniają trening. Wykorzystując unikalną technologię dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technologii TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala łatwo rozmawiać z partnerem treningowym pomiędzy ćwiczeniami. AmbientAware zapewnia lepsze wrażenia muzyczne przy jednoczesnym zwiększeniu słyszalności dźwięków otoczenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo. W pełni bezprzewodowa konstrukcja umożliwia sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu. Natomiast dzięki odporności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najbardziej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na drodze. To wodoodporny i wysoce wydajny sprzęt dla sportowców!
Czas pracy akumulatora wynosi 5 godzin na jednym ładowaniu, ale nie ma potrzeby martwić się o to w drodze. Wystarczy naładować słuchawki na kolejne 20 godzin odtwarzania za pomocą wodoodpornego, aluminiowego etui ładującego. Łatwa w użyciu technologia Bluetooth® pozwala korzystać ze słuchawek bez przewodów i problemów, a wkładki douszne ze skrzydełkami zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.
Do zestawu dołączone jest eleganckie, rozsuwane, aluminiowe etui ładujące, które wyposażone jest w materiałowy przewód i zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie słuchawek.

Specyfikacja techniczna:
Przetworniki dynamiczne: 5,8 mm i cztery mikrofony JBL
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 22 kHz
Czułość: 95 dB przy 1kHz / 1mW
Maksymalny SPL: 113 dB
Czułość mikrofonu: -25 dBV przy 1 kHz / Pa
Impedancja: 14 W
Moc nadajnika Bluetooth: < 9,5dBm
Wersja i profile Bluetooth®: 4.1, A2DP v1.2, AVRCP v1.4, HFP v1.6, HSP v1.2
Częstotliwość i emitowana moc Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz, < 4 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Typ akumulatora: litowo-jonowy (3.7V, 2 x 110mAh)
Czas pracy akumulatora: do 5 godzin
Czas ładowania akumulatora: 2 godziny od pełnego rozładowania
Typ etui ładującego: akumulator litowo-jonowy (1500 mAh), do 20 godzin dodatkowej pracy słuchawek
Czas ładowania etui ładującego: 2 godziny od pełnego rozładowania
Złącze: micro USB
W komplecie: przewód do ładowania, wkładki douszne: nakładki S, M, L (zainstalowane M), wkładki skrzydełkowe Freebit 4, 5, 6 (zainstalowane 5)
Waga: 15 g

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru